Çelik Çatı Sistemleri

Çelik Çatı Sistemleri, kaliteli malzemeler kullanarak yapıların çatılarının güvenli ve uzun ömürlü bir şekilde tasarlamaya ve inşa etmeye odaklanan bir hizmet sağlayıcıdır. Çatı sistemleri, estetik görünümü, enerji verimliliği ve dayanıklılığı açısından tasarlandı ve kurulmuştur. Müşterilerine özel olarak tasarlanabilen çatı seçenekleri sunarlar ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için uzman destek sağlarlar. Ayrıca, çatı sistemlerinin bakımı ve onarımı gibi devam eden ihtiyaçlarını da karşılar.

Demir Doğrama

Demir doğrama hizmeti, demir malzemelerinin kesilmesi, biçilmesi, şekillendirilmesi ve montajı için yapılan bir tür metal işlemedir. Bu hizmet, inşaat ve dekorasyon projelerinde metal aksesuarların üretimi ve kurulumu için kullanılır.

Ferforje

Ferforje hizmetleri, metal malzemelerin (özellikle demir) dövme, kaynak, şekillendirme, boyama gibi işlemlerle estetik ve fonksiyonel amaçlarla üretilen ürünlerin tasarımı, üretimi ve montajını içeren bir hizmettir. Örnek olarak, merdivenler, kapılar, balkonlar, aydınlatma elemanları gibi ürünler ferforje teknikleri ile üretilebilir.

Küpeşte

Küpeşte hizmetleri, inşaat ve dekorasyon sektörlerinde kullanılan metal yapı elemanlarının tasarımı, üretimi ve montajını içeren bir hizmettir. Küpeşte, tavanlarda, duvar ve pencere çerçevelerinde, merdivenlerde, bahçe ve teras kapılarında kullanılan metal yapı elemanları küpeşte hizmetleri kapsamındadır. Küpeşte hizmetleri, metal malzemelerin (özellikle demir) dövme, kaynak, şekillendirme, boyama gibi işlemlerle estetik ve fonksiyonel amaçlarla üretilen ürünlerin tasarımı, üretimi ve montajını içerir.

Yangın Merdivenleri

Yangın Merdivenleri, bir yangın durumunda insanların güvenli bir şekilde binadan kaçmasını sağlamak amacıyla yapılan, binanın dışına çıkış yoludur. Yangın merdivenleri, binanın belirli noktalarından başlayarak binanın tepesine kadar uzanır ve güvenli bir alanda insanların inmesini sağlar. Yangın merdivenleri, yangın gibi acil durumlar için tasarlandığından güçlü ve dayanıklı yapılır ve her zaman için açık tutulur.

Sundurma

Sundurma hizmetleri, bir binanın ya da alanın güneş ışığı, rüzgar, yağmur gibi dış etkenlerden korunması amacıyla kullanılan örtü sistemleridir. Sundurmalar, binanın içine veya dışına monte edilebilir ve birçok farklı malzeme ve tasarımdan yapılabilir. Bunlar arasında, plastik, aluminyum, ahşap veya cam gibi malzemeler bulunabilir. Sundurmalar, iç ve dış mekanlar için kullanılabilir ve estetik açıdan da güzel bir görüntü sunarlar. Ayrıca, sundurmalar binanın enerji verimliliğini de artırabilir, çünkü güneş ışığını veya soğuğu dışarıda tutarak binayı daha iyi izole eder.