SARAÇ YAPI, İnşaat sektöründe 6 yıllık tecrübesiyle kuruluşundan buyana  yaptığı   plan, proje ve  gerçekleştirdiği Konut yatırımları ile taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine  getirmiş olup sağladığı bu referanslara, çağdaş teknoloji imkânlarından da yararlanmasını bilen bir yönetim anlayışıyla istikrarlı bir büyüme trendi yakalamış ve bugün bölgemizde sayılı inşaat şirketleri arasındaki hak ettiği yeri almıştır.

Depreme dayanıklı (radyal temel),modern dış mimarisi ve ısı yalıtımlı (mantolama) ile gerek tamamlanmış projelerimizde gerekse devam etmekte olan projelerimizde daima  kullandığımız malzemeler birinci sınıf ve TSE garantili olup, dairelerin sahiplerine zamanında teslimi  en önemli  önceliklerimiz arasındadır. Bu konuda kendimize olan güvenimizle, projelerimizde, konutların teslim tarihini aşması durumunda kira garantisi veriyoruz.

Geçen yılların, değişen inşaat teknolojisinin tüm artılarından faydalanarak yaptığımız konutlar ile belirttiğimiz tarihlerde, bizi tercih eden herkesi evlerine kavuşturma arzumuz tercih edilme nedenimizin başında yer almaktadır. Bölgenin güven kaynağı haline gelen firmamız, sürekli yeni projeler ile yeni ve gelişmiş, teknolojik binalarıyla hizmetlerine devam etmektedir…

KALİTE VE HİZMET İÇİN HER ZAMAN DAHA İYİSİ  diyoruz ve sizlere satış ofisimizde bir kahve ikram etmeyi arzu ediyoruz…