Kaba Yapı

Kaba İnşaat, taşıyıcı betonarme ve duvarların yapılmış fakat henüz iç sıvası bitmemiş, kapı-pencere çerçeveleri takılmamış inşaattır. İnşaatın şekil itibariyle genel hatları belli olmasına rağmen henüz kullanıma hazır hale getirilmemiştir. Teknik bilirkişi, kaba inşaatın tamamlanmasını değerlendirirken, tanımda yer alan işlerin aksine bir iş veya eksik bir iş görmediği sürece kaba inşaat tamamlanmış sayılır ve onay verilir.

Saraç Yapı ise inşaat sektöründe en güncel yenilikleri barındırır ve teknolojinin getirmiş olduğu kolaylıkları kaba inşaatta en iyi şekilde uygular. Böylece müşterilerine daha verimli ve kaliteli hizmet sunar.

Saraç Yapı, sürekli olarak teknolojik yenilikleri takip eder ve bu yenilikleri uygulamalarına yansıtır. Böylece inşaat hizmetlerinde en üst seviyede verimlilik ve kalite sağlar. Kaba inşaat aşamasında en iyi teknik malzemeleri ve ekipmanları kullanır. Müşteri memnuniyeti her zaman öncelikli olarak görülen Saraç Yap, her projeyi zamanında ve ekonomik şekilde tamamlar. Kaba inşaat hizmeti almak isteyen müşteriler, Saraç Yapı tercih edebilirler.

Saraç Yapı, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için her zaman çalışır ve profesyonel bir ekiple çalışır. İşçilik, kalite ve zamanında tamamlanma konularında hiçbir şeyden taviz vermez. Kaba inşaat süreci sırasında, müşterilerin görüş ve önerileri de dikkate alınarak, projenin en iyi şekilde tamamlanması sağlanır. Saraç Yapı, güvenli, kaliteli ve ekonomik kaba inşaat hizmeti sunmak için müşterilerine her zaman hizmet vermeye hazırdır.